סמי-טריילר: לניקולס קייג' יש להביור בין הרגליים

חיבתה של הפיראנה לניקולס קייג' ידועה לכל. ואמנם, אהבתי למלאכתו הקולנועית לא יודעת תנאים. מדוע, אתם שואלים? כי רק סרט בכיכובו של מיסטר קייג' הנפלא יגרום לי לבהות באיגואנה מזמרת ובנקודת מבט הכואבת של קרוקודיל אלמן ("פקד מושחת" לתוהים).

קייג' הוא הסטייה הקטנה שלי, הגילטי פלז'ר הפרטי שלי (טוב, ושל כמה מחבריי הטובים ביותר). לכן, כששמעתי שאחת מיצירותיו המושמצות והלא מוערכות, "גוסט ריידר", זוכה לסרט המשך, צהלתי כמו מעצב הפאות של מר קייג' בערב פגישתם הראשונה.

הטריילר הראשון שוחרר לנהר הווירטואלי לפני מספר ימים והשמחה רבה:

העובדה שמאחורי הסרט הזה עומד צוות המוחות שהעניק לנו את "קראנק" הבלתי נשכח רק מעצימה את ההתרגשות.

אבל, מה שסגר עבורי את העסקה והפך את הטריילר של "גוסט ריידר 2" לבשורה קולנועית זה השוט האחרון של הקדימון. הרגע שבו כולם מגלים את שהפיראנה תמיד ידעה: בני אדם נחותים עושים פיפי, ישויות עליונות כמו מר קייג' משתינות אש.

מה שלא תעשו, אל תצליבו זרמים עם ניקולס קייג'!

מעניין מתי ייצא הפרק השלישי בסדרה שבו יוכח סופית שכשמר קייג' גומר הוא פולט לבה מבעבעת. עובדה שעשויה להסביר את היעדרה של אווה מנדז האלוהית מהפרק השני בסדרה.

======

ואם יש משהו שהפיראנה אוהבת יותר ממר קייג' במעיל עור זה לראות את קייט בקינסייל במכנסי עור מאווררים, כאלה שמאפשרים זרימה חלקה של הדם לכל איברי הגוף:

נשק אותי, פרק אותי, זרוק אותי לבריכה

ניתן לבנות תילי תלים של פרשנויות על המתרחש בטריילר הזה, אבל גם הפיראנה יודעת שכשהמונח "התעוררות" מוצמד לשם הסרט יש לכך רק משמעות אחת: עוד כוסית בלבוש גותי הקיצה משנתה ארוכת השנים רק כדי לגלות עד כמה נורא הוא העולם העכשווי. ובצדק, הכלכלה העולמית קורסת, המלחמה מתקרבת, העם רוצה צדק חברתי וחמור מכל, מועדון הפינגווין הוא כבר לא מה שהיה. הם ישלמו בנהרות של דם!

ואם לא היה לנו די בכל האיומים הללו, הרי שהטריילר מסדר לנו את אם כל הקלישאות: "משהו אחר הצליח לברוח והוא חזק יותר מכולנו". ביבי?

מחשבה אחת על “סמי-טריילר: לניקולס קייג' יש להביור בין הרגליים

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s